Czy ciągłe katalogowanie stron wciąż jest.

Czy ciągłe katalogowanie stron wciąż jest.

Pozostałe strony:

Czy ciągłe katalogowanie stron wciąż Czy dodawanie do katalogów stron jest W jaki sposób będziemy mogli Jak znaleźć firmę z branży seo Agencje typu interaktywnego – co wypada Pozycjonujące rozwiązania w SEO – czy to element niezbędny? Czy naprawdę opłaca się pozycjonować witryny Jak dobrać dla siebie dobrej jakości Aktywność reklamowa i promocyjna – co stanowi Jakie parametry mogą uczynić Świeża kampania reklamowa Frugo Aktywność reklamowa oraz promocja Polecanie stworzenia dobrego PR eksperckim Co ma wpływ na sytuację, że można spokojnie Jakie właściwie działania usługowe Co stanowi warunek konieczny do tego Czy katalogowanie stron w sieci Web jest Czy nadal opłacalne jest to, by dołączać Jak odszukać pozycjonującą firmę, która W jaki sposób będziemy mogli Agencje kreatywne – co należy wiedzieć Narzędzia pozycjonujące w SEO – czy to doprawdy konieczna Czy jest sens pozycjonować portale Jak wybrać dobrej jakości firmę Aktywność reklamowa oraz promocja Jakie parametry mogą uczynić Nowa kampania reklamowa Frugo Czy promowanie w sieci Web to dobry sposób Polecanie działań PR-owych eksperckim Na czym polega i do czego może Jakie właściwie aktywności będziemy Jakie aspekty wpływają na to, że strona Czy ciągłe katalogowanie internetowych stron Czy dodawanie do katalogów internetowych stron Jak możemy się zorientować, że firma zajmująca Jak namierzyć firmę z branży seo Agencje kreatywne – co trzeba wiedzieć Narzędzia pozycjonujące w SEO – czy to doprawdy konieczna Czy warto optymalizować strony internetowe? Jak trzeba dzisiaj wybierać dobrej Aktywność reklamowa i promocyjna – co może Jakiego typu elementy mogą Efektywna kampania reklamowa, na przykładzie Czy promowca w sieci Web jest dobrym Firma odpowiedzialna za PR – doskonały sposób Na czym polega i do czego może Jakiego typu rodzaje działań Co stanowi warunek konieczny do tego

Czy ciągłe katalogowanie stron wciąż jest wartym wykonania ruchem? Już od dosyć dawna, mamy możliwość w sieciowej przestrzeni – na różnych tematycznych blogach i forach – spotkać się ze stanowiskiem mającym odniesienie do sytuacji, iż proces katalogowania stron, jest na dzisiejszy czas ruchem pozbawionym sensu, który można sobie odpuścić, bo nie ma już z niego absolutnie żadnego profitu.

Fakty wyglądają jednak w sposób taki, że głównie mówią w ten sposób osoby pozycjonujące z doprawdy niedużym doświadczeniem, nie jestem w ogóle przekonany do tego czy można ich nazywać w ogóle pozycjonerami.

Mają oni oczekiwanie po katalogowaniu, totalnie wygórowanych skutków. Nie ma co ukrywać, że moc katalogów nie jest już taka jak kiedyś, gdy linki z tego jednego jedynego źródła mogły wywindować stronę na topowe pozycje...

W ostatnich paru latach, moc katalogowych narzędzi uległa osłabieniu, ale nie znaczy, że całkiem wygasła i praktycznie można zamknąć ten temat. Trzeba powiedzieć sobie jasno i wyraźnie, katalogi nie są zawsze takie same i mają naprawdę różnorodne możliwości.

Co z tym związane, wykonywanie pozycjonowania na jednym katalogu, zapewni nam znacznie więcej efektów, niż na innym, w którego przypadku nie będziemy nic zauważać. Co do tych pierwszych, ku ogólnemu smutkowi ludzi z branży, będą pojawiały się znacznie rzadziej.

W przestrzeni sieci Web, odszukamy masy katalogów, jednak wyłącznie wąskie grono słynie z naprawdę profesjonalnego jakościowego wymiaru. Jednym z najbardziej słynnych, jest tak zwany zbiór katalogowy Zgreda.

wszyscy zainteresowani z łatwością odnajdą w sieci Web zestawy wartościowych katalogowych zbiorów SEO, do których dodanie (w teoretycznym ujęciu) może wywindować tę stronę w wynikach wyszukiwania i to wręcz w błyskawicznym czasie.

Na dzień dzisiejszy, jedną z najszerzej rozpoznawalnych, jest lista Cezzego, która ma aktualnie swą drugą odsłonę. Z listy, zwanej listą Cezzego, jak i innych list wartościowych katalogów możemy wysnuć jeden główny wniosek- nie ma czegoś takiego jak dobry, zadbany, wartościowy i zarazem bezpłatny katalogowy zbiór stron.

Wobec tego, trzeba tu będzie liczyć się z pewnymi kosztami, jeśli chcemy figurować w naprawdę mocno stojących zbiorach. Wpis takiego typu to koszt od kilkudziesięciu groszy, do nawet parunastu złotych.

Na koniec zostały słabe oraz jeszcze gorsze, zazwyczaj niepoddane moderacji katalogi. Ostatni przypadek, z wiadomych powodów, moglibyśmy sobie totalnie podarować. Zostaje nam naprawdę duża, może największa, grupa katalogów- średniej jakości.

Takie katalogi mają pewną ilość linków oraz są moderowane, jednak z pewną częstotliwością. W przypadku dodawania do nich stron ważne jest to, aby wzmocnić wpis podlinkowaniem go albo chociaż pingowaniem.

Bez tego cały nasz trud idzie na marne. Podsumowując- nie warto wierzyć wszystkiemu na ślepo. Szczególnie w tej branży, gdzie praktycznie co miesiąc będziemy mieć do czynienia z nowościami. A prawda jest taka, że w pozycjonowaniu najważniejsze są testy.

Jedynie tak sprawdzimy czy konkretne rozwiązanie, może przynieść jeszcze efekty. A jeszcze inna sprawa to to, że raczej mało prawdopodobnym jest iż coś, co było niejako podstawą w pozycjonowaniu tak nagle totalnie przestaje mieć znaczenie.

Wiadomo, z czasem Google może się uodpornić na każde działanie SEO, ale jest to proces długofalowy i opiera się na powolnym traceniu na wartości, a nie skoku z „działa super” na „nie działa”.

Szybki Kontakt


Moser Jest Super
ul.Moreno 63
00-234 Mieściownice

Telefon: 123 345 678
E-mail: biuro@moser.co.pl


Copyright © moser.co.pl 2015