Z czasem, co wiadome – Google może uodpornić.

Z czasem, co wiadome – Google może uodpornić.

Pozostałe strony:

Czy ciągłe katalogowanie stron wciąż Czy dodawanie do katalogów stron jest W jaki sposób będziemy mogli Jak znaleźć firmę z branży seo Agencje typu interaktywnego – co wypada Pozycjonujące rozwiązania w SEO – czy to element niezbędny? Czy naprawdę opłaca się pozycjonować witryny Jak dobrać dla siebie dobrej jakości Aktywność reklamowa i promocyjna – co stanowi Jakie parametry mogą uczynić Świeża kampania reklamowa Frugo Aktywność reklamowa oraz promocja Polecanie stworzenia dobrego PR eksperckim Co ma wpływ na sytuację, że można spokojnie Jakie właściwie działania usługowe Co stanowi warunek konieczny do tego Czy katalogowanie stron w sieci Web jest Czy nadal opłacalne jest to, by dołączać Jak odszukać pozycjonującą firmę, która W jaki sposób będziemy mogli Agencje kreatywne – co należy wiedzieć Narzędzia pozycjonujące w SEO – czy to doprawdy konieczna Czy jest sens pozycjonować portale Jak wybrać dobrej jakości firmę Aktywność reklamowa oraz promocja Jakie parametry mogą uczynić Nowa kampania reklamowa Frugo Czy promowanie w sieci Web to dobry sposób Polecanie działań PR-owych eksperckim Na czym polega i do czego może Jakie właściwie aktywności będziemy Jakie aspekty wpływają na to, że strona Czy ciągłe katalogowanie internetowych stron Czy dodawanie do katalogów internetowych stron Jak możemy się zorientować, że firma zajmująca Jak namierzyć firmę z branży seo Agencje kreatywne – co trzeba wiedzieć Narzędzia pozycjonujące w SEO – czy to doprawdy konieczna Czy warto optymalizować strony internetowe? Jak trzeba dzisiaj wybierać dobrej Aktywność reklamowa i promocyjna – co może Jakiego typu elementy mogą Efektywna kampania reklamowa, na przykładzie Czy promowca w sieci Web jest dobrym Firma odpowiedzialna za PR – doskonały sposób Na czym polega i do czego może Jakiego typu rodzaje działań Co stanowi warunek konieczny do tego

Czy dodawanie do katalogów internetowych stron wciąż jest opłacalne? Od jakiegoś niedługiego czasu, na rozmaitych forach powiązanych tematycznie z pozycjonowaniem lub też na rozmaitej maści blogach, wręcz stale można znaleźć głosy mające związek z tym, iż dodawanie do katalogów stron internetowych nie przynosi już żadnych skutków.

Fakty przedstawiają się jednakże w taki sposób, że głównie mówią w ten sposób spece od pozycjonowania z naprawdę małym poziomem doświadczenia, nie jestem w ogóle przekonany do tego czy można nazwać ich w ogóle pozycjonerami.

Oni oczekują po katalogowaniu, nie wiadomo jakich skutków. Nie ma co ukrywać, że moc katalogów nie jest już tak rozległa jak kiedyś, kiedy to linki z tego jedynego źródła mogły wynieść witrynę na topowe pozycje...

Na przestrzeni kilku minionych lat moc katalogowych narzędzi niewątpliwie opadła, co nie sugeruje jakkolwiek, że na dzisiaj przedstawia poziom zerowy. W nadrzędnym stopniu warto powiedzieć sobie jedną, całkiem ważna sprawę: katalogi w mocnym stopniu się różnią.

Co ma z tym bezpośredni związek to fakt, że jedne zbiory katalogowe będą gwarantować korzystniejszy rezultat, inne z kolei będą gorsze w istotnym stopniu. Co do tych pierwszych, ku ogólnemu smutkowi ludzi z branży, będą pojawiały się w stopniu znacznie rzadszym.

znaleźć naprawdę cała masę, ale wśród ich gronie tylko nieliczne z nich w sumie słyną z bardzo profesjonalnej jakości. Jednym z najbardziej słynnych, będzie zwany potocznie katalog Zgreda. Wszyscy chętni internauci, mogą w ekspresowym stopniu odszukać listy wartościowych katalogów z obszaru SEO, do których – podobno – dodanie danej strony, pozwoli na jej mega wywindowanie w wynikach.

Na obecną chwilę jedną z najbardziej rozpoznawalnych opcji list jest lista Cezzego, która całkiem niedawno zdołała doczekać się nawet swojej drugiej odsłony. Z listy, zwanej listą Cezzego, jak również innego typu list wartościowych katalogów możemy wysnuć jeden główny wniosek- nie ma czegoś takiego jak dobry, zadbany, wysoce wartościowy, a tym samym bezpłatny katalog stron.

Dlatego należałoby w sumie liczyć się z tym, że jeśli chcemy dodać się do mocny katalogowych zbiorów to za pojedynczy wpis zapłacimy od parudziesięciu groszy to nawet poniżej dwudziestu złotych. Na koniec zostały słabe oraz jeszcze słabsze, zazwyczaj niepoddane moderacji katalogi.

Te ostatnie z wiadomych powodów możemy sobie podarować. Zostaje nam największy chyba dzisiaj sektor, czyli katalogi średniej jakości. Katalogi takie mają na ogół jakąś tam ilość linków i czasami mogą być moderowane.

W przypadku dodawania do nich stron bardzo istotna jest kwestia, aby wzmocnić wpis podlinkowaniem go albo choćby pingowaniem. Bez tego nasza praca pójdzie na marne. Słowem podsumowania, nie warto wszystkiemu ufać na ślepo.

Szczególnie w tej branży, gdzie praktycznie co miesiąc będziemy mieć do czynienia z rozmaitymi nowinkami. Fakty są takie, że przy pozycjonowaniu liczą się testy. Jedynie tak sprawdzimy czy konkretne rozwiązanie, może przynieść jeszcze efekty.

A kolejna ze spraw to to, że raczej mało prawdopodobnym jest iż coś, co było niejako podstawą w pozycjonowaniu tak nagle totalnie przestaje mieć znaczenie. Z czasem, co wiadome – Google może uodpornić się na każde działanie z zakresu SEO, jednak to długofalowy proces, zatem spadek wartości odbywa się powolnie, nie w radykalnym trybie, przy dużej szybkości.

Szybki Kontakt


Moser Jest Super
ul.Moreno 63
00-234 Mieściownice

Telefon: 123 345 678
E-mail: biuro@moser.co.pl


Copyright © moser.co.pl 2015