W przypadku dodawania do nich stron jest.

W przypadku dodawania do nich stron jest.

Pozostałe strony:

Czy ciągłe katalogowanie stron wciąż Czy dodawanie do katalogów stron jest W jaki sposób będziemy mogli Jak znaleźć firmę z branży seo Agencje typu interaktywnego – co wypada Pozycjonujące rozwiązania w SEO – czy to element niezbędny? Czy naprawdę opłaca się pozycjonować witryny Jak dobrać dla siebie dobrej jakości Aktywność reklamowa i promocyjna – co stanowi Jakie parametry mogą uczynić Świeża kampania reklamowa Frugo Aktywność reklamowa oraz promocja Polecanie stworzenia dobrego PR eksperckim Co ma wpływ na sytuację, że można spokojnie Jakie właściwie działania usługowe Co stanowi warunek konieczny do tego Czy katalogowanie stron w sieci Web jest Czy nadal opłacalne jest to, by dołączać Jak odszukać pozycjonującą firmę, która W jaki sposób będziemy mogli Agencje kreatywne – co należy wiedzieć Narzędzia pozycjonujące w SEO – czy to doprawdy konieczna Czy jest sens pozycjonować portale Jak wybrać dobrej jakości firmę Aktywność reklamowa oraz promocja Jakie parametry mogą uczynić Nowa kampania reklamowa Frugo Czy promowanie w sieci Web to dobry sposób Polecanie działań PR-owych eksperckim Na czym polega i do czego może Jakie właściwie aktywności będziemy Jakie aspekty wpływają na to, że strona Czy ciągłe katalogowanie internetowych stron Czy dodawanie do katalogów internetowych stron Jak możemy się zorientować, że firma zajmująca Jak namierzyć firmę z branży seo Agencje kreatywne – co trzeba wiedzieć Narzędzia pozycjonujące w SEO – czy to doprawdy konieczna Czy warto optymalizować strony internetowe? Jak trzeba dzisiaj wybierać dobrej Aktywność reklamowa i promocyjna – co może Jakiego typu elementy mogą Efektywna kampania reklamowa, na przykładzie Czy promowca w sieci Web jest dobrym Firma odpowiedzialna za PR – doskonały sposób Na czym polega i do czego może Jakiego typu rodzaje działań Co stanowi warunek konieczny do tego

Czy katalogowanie stron w sieci Web jest nadal korzystnym działaniem? Już dłuższy czas, mamy szansę w przestrzeni internetowej – na forach czy blogach – spotkać się ze stwierdzeniem odnoszącym się do faktu, iż proces katalogowania stron, jest na dzień dzisiejszy działaniem pozbawionym sensu, bo nie niesie ze sobą żadnego pożytku.

Fakty rysują się jednakże w taki sposób, że nadrzędnie mówią w ten sposób osoby pozycjonujące z doprawdy niezbyt dużym doświadczeniem, w ogóle to nie wiem czy można ich nazywać w ogóle pozycjonerami. Mają oni oczekiwanie po katalogowaniu, totalnie wygórowanych efektów działania.

Nie da się ukryć, że moc katalogów nie jest już tak rozległa jak kiedyś, kiedy to linki z tego jednego jedynego źródła windowały stronę na topowe lokaty... W ostatnich paru latach, katalogowa moc trochę uległa zmniejszeniu, wcale nie będzie to znaczyło, że całkiem wygasła i praktycznie można zamknąć ten temat.

W stopniu nadrzędnym warto powiedzieć sobie jedną dosyć istotną sprawę: katalogi różnią się bardzo wyraźnie. Co jest z tym związane to fakt, że jedne ze zbiorów katalogowych będą dawały lepszy skutek, inne gorszy.

Co do tych pierwszych, na nieszczęście ludzi z branży, będą występowały w stopniu znacznie rzadszym. W sieci, możemy odszukać całe mnóstwa katalogów, jednak wyłącznie wąskie grono słynie z naprawdę fachowego wymiaru, gdy mowa o jakości.

Jednym z najbardziej słynnych, jest tak zwany katalog Zgreda. Wszyscy zainteresowani czytający, ekspresowo znajdą zestawienia wartościowych katalogów z obszaru SEO, do których – podobno – dodanie strony, może pozwolić na maksymalne wywindowanie w wynikach.

Na chwilę obecną, jedną z rozpoznawalnych najszerzej, jest lista Cezzego, która ma na chwilę obecną swoją odsłonę numer dwa. Z listy Cezzego, jak również innego typu wartościowych list z katalogami możemy wysnuć jeden główny wniosek- nie istnieje coś takiego jak dobry, zadbany, wartościowy i zarazem dostępny za darmo katalog stron.

Dlatego należałoby w sumie liczyć się z tym, że jeśli chcemy się dodać do mocnych katalogowych zbiorów to za pojedynczy wpis zapłacimy od parudziesięciu groszy to nawet poniżej dwudziestu złotych. Pozostaje natomiast sprawa tych słabszych i naprawdę bardzo słabych (na ogół niemoderowanych) zbiorów w katalogach.

Ostatni przypadek, z wiadomych powodów, możemy sobie totalnie odpuścić. Zostaje nam całkiem duża, może nawet największa, grupa katalogów- średniej jakości. Takie katalogi mają pewną ilość linków oraz są moderowane, jednak z pewną częstotliwością.

W przypadku dodawania do nich stron jest bardzo ważny fakt, aby wzmocnić wpis podlinkowaniem go albo choćby pingowaniem. Bez tego cały nasz trud idzie na marne. Słowem podsumowania, nie opłaca się brać wszystkiego na ślepo.

Tym bardziej w branży SEO, gdzie non stop wyrastają jakieś nowinki czy teorie. A prawda jest taka, że w optymalizacji kluczowe są testy. Jedynie tak sprawdzimy czy konkretne rozwiązanie, może zagwarantować jakieś profity.

Kolejna rzecz, to naprawdę mała szansa, że coś co było podstawowym aspektem w optymalizacji wyszukiwania, teraz staje się nic nieznaczące. Wiadomo, z czasem Google może się uodpornić na każde działanie SEO, ale jest to proces długofalowy i polega na powolnym traceniu na wartości, a nie skoku z „działa super” na „wcale nie działa”.

Szybki Kontakt


Moser Jest Super
ul.Moreno 63
00-234 Mieściownice

Telefon: 123 345 678
E-mail: biuro@moser.co.pl


Copyright © moser.co.pl 2015