Bardzo prawdopodobne, że tak jak ja, macie swoje ulubione.

Bardzo prawdopodobne, że tak jak ja, macie swoje ulubione.

Pozostałe strony:

Czy ciągłe katalogowanie stron wciąż Czy dodawanie do katalogów stron jest W jaki sposób będziemy mogli Jak znaleźć firmę z branży seo Agencje typu interaktywnego – co wypada Pozycjonujące rozwiązania w SEO – czy to element niezbędny? Czy naprawdę opłaca się pozycjonować witryny Jak dobrać dla siebie dobrej jakości Aktywność reklamowa i promocyjna – co stanowi Jakie parametry mogą uczynić Świeża kampania reklamowa Frugo Aktywność reklamowa oraz promocja Polecanie stworzenia dobrego PR eksperckim Co ma wpływ na sytuację, że można spokojnie Jakie właściwie działania usługowe Co stanowi warunek konieczny do tego Czy katalogowanie stron w sieci Web jest Czy nadal opłacalne jest to, by dołączać Jak odszukać pozycjonującą firmę, która W jaki sposób będziemy mogli Agencje kreatywne – co należy wiedzieć Narzędzia pozycjonujące w SEO – czy to doprawdy konieczna Czy jest sens pozycjonować portale Jak wybrać dobrej jakości firmę Aktywność reklamowa oraz promocja Jakie parametry mogą uczynić Nowa kampania reklamowa Frugo Czy promowanie w sieci Web to dobry sposób Polecanie działań PR-owych eksperckim Na czym polega i do czego może Jakie właściwie aktywności będziemy Jakie aspekty wpływają na to, że strona Czy ciągłe katalogowanie internetowych stron Czy dodawanie do katalogów internetowych stron Jak możemy się zorientować, że firma zajmująca Jak namierzyć firmę z branży seo Agencje kreatywne – co trzeba wiedzieć Narzędzia pozycjonujące w SEO – czy to doprawdy konieczna Czy warto optymalizować strony internetowe? Jak trzeba dzisiaj wybierać dobrej Aktywność reklamowa i promocyjna – co może Jakiego typu elementy mogą Efektywna kampania reklamowa, na przykładzie Czy promowca w sieci Web jest dobrym Firma odpowiedzialna za PR – doskonały sposób Na czym polega i do czego może Jakiego typu rodzaje działań Co stanowi warunek konieczny do tego

Efektywna kampania reklamowa, na przykładzie najnowszej promocyjnej akcji marki Frugo. Dzisiaj w swoim wpisie mam zamiar się odnieść do pewnego przykładu reklamowej kampanii, którą duża część z Was widziała już pewnie w różnych formach reklamowych.

Bardzo prawdopodobne, że tak jak ja, macie swoje ulubione rodzaje spotów reklamowych. Reklamowe kampanie, to nastawienie na promocję, jednak by móc osiągnąć taki cel, różne agencje i firmy „ubierają” reklamę w rozmaite elementy dodatkowe,jak chociażby fabularyzowanie reklamy.

Frugo – to według moich osobistych odczuć ewidentny numer jeden, gdy spojrzeć na reklamy w polskiej prasie czy na ulicach. Wszyscy już widzieliście prawdopodobnie spot z parą, która odwiedza sklep położony w pewnym nie do końca romantycznym zakątku.

Ekipa odpowiedzialna za reklamę Frugo porusza się do przodu w jeszcze jednej kwestii. W zgodzie z promocyjnym hasłem „owoc kultury”, które jest kluczowe w tej kampanii, możemy też zauważyć na mieście banery z tą kombinacją.

Hasło jest dla mnie prawdziwym hitem. Brzmi mianowicie - „humanizm wam w duszę”. Jeśli chodzi o trafienie do grupy docelowej, marketingowcy współpracujący z Frugo wykazali się bardzo kreatywny podejściem do tematu.

Wspomnę tylko, że o agencjach kreatywnych czy interaktywnych – postaram się napisać w jednym z kolejnych tekstów. Elementem, który wspiera kampanie medialne, są kanały social media. Z ich pomocą, można w bardziej aktywny sposób promować produkt i poszukiwać zupełnie świeżych odbiorców, wykorzystując przykładowo różne konkursy.

To także łatwa szansa na pozyskanie nowych klientów. W skali Facebooka, profil Frugo polubiło ponad pół miliona użytkowników. Zważywszy na fakt, ile osób w Polsce korzysta z sieci Web, można tu mówić o naprawdę dużym zasięgu marki i sukcesie.

W kolejnym tekście też nawiążę do „fejsa”, bo szczerzej opowiem o reklamie w internetowej przestrzeni. Zachęcam już dziś do czytania, a tymczasem pozdrawiam i „do zobaczenia” przy następnym artykule.

Szybki Kontakt


Moser Jest Super
ul.Moreno 63
00-234 Mieściownice

Telefon: 123 345 678
E-mail: biuro@moser.co.pl


Copyright © moser.co.pl 2015