W skali Facebooka, profil Frugo polubiło.

W skali Facebooka, profil Frugo polubiło.

Pozostałe strony:

Czy ciągłe katalogowanie stron wciąż Czy dodawanie do katalogów stron jest W jaki sposób będziemy mogli Jak znaleźć firmę z branży seo Agencje typu interaktywnego – co wypada Pozycjonujące rozwiązania w SEO – czy to element niezbędny? Czy naprawdę opłaca się pozycjonować witryny Jak dobrać dla siebie dobrej jakości Aktywność reklamowa i promocyjna – co stanowi Jakie parametry mogą uczynić Świeża kampania reklamowa Frugo Aktywność reklamowa oraz promocja Polecanie stworzenia dobrego PR eksperckim Co ma wpływ na sytuację, że można spokojnie Jakie właściwie działania usługowe Co stanowi warunek konieczny do tego Czy katalogowanie stron w sieci Web jest Czy nadal opłacalne jest to, by dołączać Jak odszukać pozycjonującą firmę, która W jaki sposób będziemy mogli Agencje kreatywne – co należy wiedzieć Narzędzia pozycjonujące w SEO – czy to doprawdy konieczna Czy jest sens pozycjonować portale Jak wybrać dobrej jakości firmę Aktywność reklamowa oraz promocja Jakie parametry mogą uczynić Nowa kampania reklamowa Frugo Czy promowanie w sieci Web to dobry sposób Polecanie działań PR-owych eksperckim Na czym polega i do czego może Jakie właściwie aktywności będziemy Jakie aspekty wpływają na to, że strona Czy ciągłe katalogowanie internetowych stron Czy dodawanie do katalogów internetowych stron Jak możemy się zorientować, że firma zajmująca Jak namierzyć firmę z branży seo Agencje kreatywne – co trzeba wiedzieć Narzędzia pozycjonujące w SEO – czy to doprawdy konieczna Czy warto optymalizować strony internetowe? Jak trzeba dzisiaj wybierać dobrej Aktywność reklamowa i promocyjna – co może Jakiego typu elementy mogą Efektywna kampania reklamowa, na przykładzie Czy promowca w sieci Web jest dobrym Firma odpowiedzialna za PR – doskonały sposób Na czym polega i do czego może Jakiego typu rodzaje działań Co stanowi warunek konieczny do tego

Nowa kampania reklamowa Frugo, jako przykład doskonale świetnie zaprojektowanej promocyjnej działalności. Na łamach tego wpisu będę chciał się z Wami podzielić swymi odczuciami na temat przeróżnego rodzaju akcji reklamowych, które spotykamy na co dzień w medialnych programach.

Pewnie tak jak ja, macie swoje najbardziej ulubione rodzaje spotów reklamowych. Kampanie typu reklamowego, to nastawienie na promocję, jednakże żeby móc osiągnąć taki cel, kompetentne osoby „ubierają” reklamy w najróżniejszego typu elementy dodatkowe,jak chociażby fabułę.

Moim niezaprzeczalnym faworytem w ostatnich miesiącach, jest kampania reklamowa Frugo. Spot z parką idącą przez ciemne zakamarki do jakiegoś sklepu na odludziu widział już chyba każdy. Ekipa odpowiedzialna za reklamę Frugo postanowiła zrobić jeszcze jeden krok.

Na citylightach i billboardach, można spotkać grafiki, które przedstawiają butelkę Frugo, jako „owoc kultury”. I tutaj mistrzowski element. Hasło - „Humanizm Wam w duszę”. Docelowy odbiorca od razu łapie przekaz i humor kreuje w nim pozytywne skojarzenie z marką.

Spece z agencji kreatywnej, wykazali się tu pełnym profesjonalizmem. Szerzej o agencjach interaktywnych, opowiem w jednym z następnych wpisów. Elementem, który wspiera kampanie medialne, są kanały w mediach społecznościowych.

To dzięki nim, można bardziej aktywnie promować produkty poprzez różne konkursy, zabawy i quizy. To także łatwa opcja odnośnie docierania do nowych klientów. W skali Facebooka, profil Frugo polubiło ponad pół miliona użytkowników.

Biorąc pod uwagę, jaki procent osób w naszym kraju ma dostęp do Internetu, można mówić o niemałym sukcesie. W kolejnym tekście też nawiążę do „fejsa”, bo szczerzej opowiem o reklamie w internetowej przestrzeni.

Już teraz namawiam do czytania i pozdrawiam wszystkich ciekawskich. Do następnego!

Szybki Kontakt


Moser Jest Super
ul.Moreno 63
00-234 Mieściownice

Telefon: 123 345 678
E-mail: biuro@moser.co.pl


Copyright © moser.co.pl 2015