Korzystne efekty

Naglowek strony podstrona: 1

Pozostałe strony:

Czy ciągłe katalogowanie stron wciąż Czy dodawanie do katalogów stron jest W jaki sposób będziemy mogli Jak znaleźć firmę z branży seo Agencje typu interaktywnego – co wypada Pozycjonujące rozwiązania w SEO – czy to element niezbędny? Czy naprawdę opłaca się pozycjonować witryny Jak dobrać dla siebie dobrej jakości Aktywność reklamowa i promocyjna – co stanowi Jakie parametry mogą uczynić Świeża kampania reklamowa Frugo Aktywność reklamowa oraz promocja Polecanie stworzenia dobrego PR eksperckim Co ma wpływ na sytuację, że można spokojnie Jakie właściwie działania usługowe Co stanowi warunek konieczny do tego Czy katalogowanie stron w sieci Web jest Czy nadal opłacalne jest to, by dołączać Jak odszukać pozycjonującą firmę, która W jaki sposób będziemy mogli Agencje kreatywne – co należy wiedzieć Narzędzia pozycjonujące w SEO – czy to doprawdy konieczna Czy jest sens pozycjonować portale Jak wybrać dobrej jakości firmę Aktywność reklamowa oraz promocja Jakie parametry mogą uczynić Nowa kampania reklamowa Frugo Czy promowanie w sieci Web to dobry sposób Polecanie działań PR-owych eksperckim Na czym polega i do czego może Jakie właściwie aktywności będziemy Jakie aspekty wpływają na to, że strona Czy ciągłe katalogowanie internetowych stron Czy dodawanie do katalogów internetowych stron Jak możemy się zorientować, że firma zajmująca Jak namierzyć firmę z branży seo Agencje kreatywne – co trzeba wiedzieć Narzędzia pozycjonujące w SEO – czy to doprawdy konieczna Czy warto optymalizować strony internetowe? Jak trzeba dzisiaj wybierać dobrej Aktywność reklamowa i promocyjna – co może Jakiego typu elementy mogą Efektywna kampania reklamowa, na przykładzie Czy promowca w sieci Web jest dobrym Firma odpowiedzialna za PR – doskonały sposób Na czym polega i do czego może Jakiego typu rodzaje działań Co stanowi warunek konieczny do tego

Czy aktywne katalogowanie stron jest nadal korzystnym działaniem? Od pewnego czasu, można w necie – na blogach i tematycznych forach – spotkać się ze stwierdzeniem odnośnie tego, że katalogowanie stron, jest na dzień dzisiejszy bezsensownym i nic nie dającym ruchem, bo nie daje już żadnych rezultatów. Fakty wyglądają jednak tak, że w większości wypadków mówią w ten sposób specjaliści z obszaru pozycjonowania z doprawdy niedużym doświadczeniem, choć nie wiem czy można nazwać ich w ogóle pozycjonerami.

Oni oczekują po katalogowaniu, totalnie wygórowanych efektów gdy mówimy o działaniu. Fakt, sam proces katalogowania nie stanowi już tak mocnego narzędzia jak kiedyś, gdy to linki zebrane z jednego źródła były w stanie wywindować witrynę nawet i do top 3 dla danej frazy... W ciągu ostatnich lat, moc katalogowych narzędzi osłabła, nie musi to wcale znaczyć, że całkiem wyparowała i totalnie nie istnieje.

Trzeba powiedzieć sobie w jasny i wyraźny sposób, zbiory katalogowe nie są w każdym z przypadków identyczne i mają różne możliwości. Co za tym idzie, praca tylko w obszarze jednego katalogu, da nam więcej efektów, niż na innym, w którego przypadku wcale ich nie zauważymy. Te pierwsze, ku nieszczęściu ludzi z branży, będą pojawiały się znacznie rzadziej.

W przestrzeni sieci Web, odszukamy całe mnóstwa katalogów, jednak wyłącznie wąskie grono słynie z naprawdę fachowego wymiaru jakości. Jednym z najbardziej rozchwytywanych, jest tak zwany katalog Zgreda. wszyscy zainteresowani z łatwością odnajdą w sieci listy wartościowych katalogowych zbiorów SEO, przy których dodawanie (ponoć) może wywindować ową witrynę w rezultatach wyszukiwania i to w bardzo krótkim czasie.

Na obecną chwilę jedną z najbardziej rozpoznawalnych opcji list jest lista Cezzego, która całkiem niedawno doczekała już się nawet odsłony numer 2. Z listy Cezzego, jak również innego typu wartościowych list z katalogami możemy wysnuć jeden zasadniczy wniosek- nie ma czegoś takiego jak dobry, zadbany, wysoce wartościowy, a tym samym darmowy katalogowy zbiór stron.

Dlatego należałoby liczyć się z tym, że jeśli chcemy dodać się do mocny zbiorów, to za każdy wpis zapłacimy od kilkudziesięciu groszy to nawet kilkunastu złotych. Na koniec zostają słabe oraz jeszcze słabsze, zazwyczaj niepoddane moderacji katalogi. Te ostatnie z oczywistych względów możemy pominąć. Zostaje nam całkiem duża, może nawet największa, grupa katalogów- średniej jakości.

Katalogi takie mają na ogół jakąś tam ilość linków i czasami mogą być moderowane. Gdy dodajemy do stronę do takiego zbioru ważne jest to, by wzmocnić wpis przez linki albo drogą pingowania. Jak tego nie załatwimy, to praca jest totalnie zmarnowana. Podsumowując- nie warto wszystkiemu ślepo wierzyć. Szczególnie w tej branży, gdzie co chwilę mamy do czynienia z nowinkami różnego typu.

A prawda jest taka, że w pozycjonowaniu najważniejsze są testy. Jedynie tak sprawdzimy czy konkretne rozwiązanie, może przynieść jeszcze efekty. A jeszcze inna sprawa to to, że raczej mało prawdopodobnym jest iż coś, co było niejako podstawą w pozycjonowaniu tak nagle totalnie przestaje mieć znaczenie. Wiadomo, z czasem Google uodparnia się na każde działanie SEO, ale jest to proces długofalowy i polega na powolnym traceniu na wartości, a nie skoku z „działa super” na „wcale nie działa”.

Szybki Kontakt


Moser Jest Super
ul.Moreno 63
00-234 Mieściownice

Telefon: 123 345 678
E-mail: biuro@moser.co.pl


Copyright © moser.co.pl 2015